Участь у Міжнародному студентському конгресі IBMSC 2017
Internatıonal Student Congress “Digital World and Developments”

6-7 квітня 2017 року студентки магістерської програми кафедри бухгалтерського обліку "Бухгалтерський облік в управлінні суб'єктами господарювання" Альона Мариненко та Маргарита Собакар взяли участь у Міжнародному студентському конгресі IBMSC 2017 Internatıonal Student Congress “Digital World and Developments”, що проводився в The Maltepe University в м. Стамбул, Туреччина. Наші студентки виступили з доповіддю на тему «Digitalization of management accounting as a way of obtaining the information for decision-making at a small business», що була присвячена автоматизації управлінського обліку на малих підприємствах та розробці рекомендацій щодо даного процесу.

Участь у Міжнародному студентському конгресі IBMSC 2017

Загалом на заході були присутні 56 учасників з 14 країн, серед яких Польща, Франція, Македонія, Угорщина, Алжир, Індонезія тощо, кожен з яких у своєму виступі розкривав своє бачення теми «Digital World and Developments». Конференція мала на меті об’єднати молодих людей для вдосконалення їх знань в області технологічних розробок для управлінських наук шляхом демонстрації міжнародних тенденцій і подій.

Висловлюємо велику подяку організаційному комітету Конгресу за колосальну роботу в плані організації та надану можливість виступити українським студентам перед такою аудиторією.