Вітаємо з перемогою на Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності "Облік і аудит"

19-21 квітня 2017 року в Університеті імені Альфреда Нобеля проходив ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік та аудит» серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації. В олімпіаді прийняли участь представники з 72 вишів з різних регіонів України – загалом близько 140 студентів різних курсів облікових спеціальностей. Олімпіада складалася з двох частин: письмової конкурсної роботи та комп’ютерного тестування з чотирьох дисциплін - «Фінансового обліку», «Управлінського обліку», «Аналізу господарської діяльності» та «Аудиту». Оцінювало учасників Журі, до складу якого увійшли експерти з обліку та аудиту з провідних ВНЗ України. Згідно з умовами олімпіади було передбачено одно перше місце, п'ять других місць та сім третіх місць.

Студентки, які навчаються за магістерською програмою кафедри "Бухгалтерський облік в управлінні суб'єктами господарювання", Анна Херхадзе та Маргарита Собакар посіли друге місце. Вітаємо з перемогою та бажаємо подальших успіхів.

За традицією ректор Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця привітав переможниць Всеукраїнської студентської облімпіади на засіданні вченої ради.