Моя майбутня професія очима студентів

На початку вересня студенти ІІ курсу факультету Консалтингу і міжнародного бізнесу, спеціалізації «Облік і аудит» пройшли ознайомчу практику, де мали можливість ознайомитись з основами професії, із основними особливостями ведення бухгалтерського обліку, із особливостями діяльності підприємств. Студенти мали можливість сформувати уявлення щодо визначення місця та значення обліку в функціонуванні сучасного підприємства. За результатами проходження практики, студенти ІІ курсу факультету Консалтингу і міжнародного бізнесу, спеціалізації «Облік і аудит», підготували презентації на тему «Моя майбутня професія», «Професія бухгалтер – що це ???» та прийняли активну участь у дискусії на цю тему. Вітаємо активних учасників дискусії, які креативно представили свої таланти.