Вітаємо з успішною участю у четвертому Турнірі з Міжнародних стандартів фінансової звітності від PricewaterhouseCoopers

Вітаємо з успішною участю у четвертому Турнірі з Міжнародних стандартів фінансової звітності від PricewaterhouseCoopersКоманда «BrainStorm» ХНЕУ ім. С. Кузнеця, до складу якої увійшли студенти та аспірантка кафедри обліку і бізнес-консалтингу, прийняла участь у 4-тому Турнірі з Міжнародних стандартів фінансової звітності, організованому міжнародною консалтинговою групою PricewaterhouseCoopers. Цього разу У Турнірі прийняло участь  160 студентів та випускників з 20 закладів вищої освіти України. За результатами  NRT-тесту на встановлення можливості використання та обробки числової інформації команда «BrainStorm» увійшла до числа 15 команд – учасників фінальної частини Турніру. Фінал конкурсу проводився в офісі PwC у місті Києві 18 травня 2019 року, За результатами презентації своїх рішень та виконання ситуаційних завдань команда «BrainStorm» посіла 2 місце. Кращі учасники команди отримали можливість долучитися до відділу аудиту PwC за скороченою процедурою.

Учасники команди «BrainStorm»:
Собакар Маргарита Вікторівна (капітан команди) – аспірантка 1 року навчання кафедри обліку і бізнес-консалтингу;
Бойко Юлія Юріївна – студентка 1 року навчання на другому рівні вищої освіти за магістерською програмою кафедри обліку і бізнес-консалтингу;
Кодацька Ірина Миколаївна – студентка 1 року навчання на другому рівні вищої освіти за магістерською програмою кафедри;
Фірсова Олена Олександрівна –  студентка 1 року навчання на другому рівні вищої освіти за магістерською програмою кафедри.

Вітаємо з успішною участю у турнірі з МСФЗ від PwC