Лекція від Deloitte Ukraine «Управління податковими потоками» для студентів та аспірантів спеціальності 071 «Облік і оподаткування»

11 листопада студенти та аспіранти спеціальності 071 «Облік і оподаткування» прослухали лекцію «Управління податковими потоками» в рамках спецкурсу онлайн-лекцій «Бізнес очима власника: від стартапу до IPO» від компанії Deloitte Ukraine. Спецкурс організований для надання студентам можливості спілкування зі спеціалістами, що займаються практичною діяльністю в сфері обліку, оподаткування та консалтингу, та надання їм інформації щодо проблем, з якими стикаються власники бізнесу на кожному етапі його розвитку, та шляхів їх вирішення. Міжнародна компанія Deloitte - входить у «велику четвірку» аудиторських компаній і є найбільшою професійною мережею за кількістю співробітників.

Deloitte в ХНЕУ ім. С. Кузнеця. Облік і оподаткування

Спікерами лекції «Управління податковими потоками» виступили спеціалісти компанії Deloitte Ukraine Сергій Онищенко, Андрій Поліщук та Олександр Ямпольський, які розкривали як певні теоретичні питання, так і розглядали практичні кейси з власного досвіду. Лекція була присвячена податку на прибуток, ПДВ та трансферному ціноутворенню. Слухачі лекції отримали важливу та цікаву інформацію щодо методики оподаткування суб’єктів господарювання даними податками (сутність кожного з податків, ставки, звітні періоди, методи розрахунку податкових зобов’язань) та підходів до оптимізації податкового навантаження.

Deloitte в ХНЕУ ім. С. Кузнеця. Облік і оподаткування

«Податок - це штраф за те, що ти робиш правильно, а штраф - це податок за те, що ти робив щось неправильно»