Засідання студентського наукового гуртка «Сучасний бухгалтер»

25.11.21 року під керівництвом к.е.н., доцента кафедри обліку і бізнес-консалтингу Ольги Фартушняк відбулося засідання студентського наукового гуртка «Сучасний бухгалтер» на тему «Зміни в законодавстві України з питань бухгалтерського обліку». Студенти гуртка активно обговорювали зміни щодо форм первинних документів з обліку запасів та основних засобів. Вергун Варвара зазначила про відсутність єдиної уніфікованої форми таких первинних документів. А Бережна Марина наголосила про відповідальність бухгалтера щодо постійного моніторингу змін в законодавстві та застосування їх на практиці. Підсумовуючи засідання круглого столу члени наукового гуртка одностайно визначили важливість постійного підвищення кваліфікації та освіти бухгалтера, його нелегку працю в пристосуванні до законодавчих бухгалтерських змін.

Засідання наукового гуртка ХНЕУ