Лекція від Deloitte Ukraine «Чи брешуть цифри: як читати фінансову звітність?» для студентів та аспірантів спеціальності 071 «Облік і оподаткування»

12 грудня 2021 р. студенти-бакалаври та аспіранти спеціальності 071 «Облік і оподаткування» прослухали лекцію «Чи брешуть цифри: як читати фінансову звітність?» в рамках спецкурсу онлайн-лекцій «Бізнес очима власника: від стартапу до IPO» від компанії Deloitte Ukraine. Спецкурс організований для надання студентам можливості спілкування зі спеціалістами, що займаються практичною діяльністю в сфері обліку, оподаткування та консалтингу, та надання їм інформації щодо проблем, з якими стикаються власники бізнесу на кожному етапі його розвитку, та шляхів їх вирішення. Міжнародна компанія Deloitte - входить у «велику четвірку» аудиторських компаній і є найбільшою професійною мережею за кількістю співробітників. Спікерами лекції «Чи брешуть цифри: як читати фінансову звітність?» виступили спеціалісти компанії Deloitte Ukraine Лілія Сардарян, Ганна Фоменко та Кирило Пінський, які на прикладі власного досвіду розкрили практику формування, інтерпретації та аудиту фінансової звітності.

Чи брешуть цифри: як читати фінансову звітність?