Візит професора кафедри обліку і бізнес-консалтингу до Лусофорський гуманітарно-технологічного університету

Професор кафедри обліку і бізнес-консалтингу Лабунська Світлана Віталіївна з 28.04.2019 по 4.05.2019 за програмою академічної мобільності ERASMUS+ перебувала у Португалії, Лусофорський гуманітарно-технологічний університет (Лісабон) (Universide Lusofona, Lisboa-Portugal) за для участі у науковому Конгресі «Європейське периферійне бачення: від туризму до сільського господарства», вирішення питань щодо майбутніх спільних наукових досліджень, обговорення можливості розробки спільної магістерської програми двох дипломів та у якості запрошеного лектора.

Візит до Лусофорський гуманітарно-технологічного університету

В процесі візиту було проведено 8 годин лекцій щодо потенціалу та перспектив розвитку молодіжного спортивного туризму в м. Харків (Україна), а також особливостей оцінки та управління витратами операційної діяльності господарського суб’єкту туристичної галузі перед студентами 3-4 курсів факультету Менеджменту Лусофорського гуманітарно-технологічного університету. Відбулася зустріч з Віце-Ректором Лусофорського гуманітарно-технологічного університету (Лісабон) (Universide Lusofona, Lisboa-Portugal) проф. Гонсало Коладо щодо визначення напрямків взаємовигідної співпраці між Лусофорським гуманітарно-технологічним університетом (Лісабон) (Universide Lusofona, Lisboa-Portugal) та Харківським національним економічним університетом імені Семена Кузнеця. Також була аоведено робоча зустріч з науковою групою проф. Руї Естрелла у складі Кристини Сантос, Марти Лопес щодо сумісних маркетингових досліджень, визначено шляхи подальшої співпраці. Проведено погоджувальну нараду з проф. Джозефом Пінто, керівником Центру наукових досліджень (President of ECATI) щодо подальшого розвитку наукового співробітництва між університетами. Значної уваги було приділено ознайомленню з сучасними методами викладання та активізації роботи студентів в Лусофорському гуманітарно-технологічному університеті, а також обміну досвідом між викладачами в процесі зустрічі з керівником факультету комунікаційних наук, проф. Луі Клаудіо Ріберо.

Візит до Лусофорський гуманітарно-технологічного університету