Фінансова звітність та професія аудитора

В рамках реалізації Лабораторією кар'єри ХНЕУ ім. С. Кузнеця проекту FinFest, здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти, які навчаються на освітній програми «Облік і аудит» спеціальності 071 «Облік і оподаткування», 19 травня 2022 року посетили цикл лекцій від компанії Deloitte. Студенти мали змогу прослухати лекції «Кар’єра, що надихає: Професія: Аудитор» (лектор: асистент другого року у відділі аудиту KPMG Владислав Хільковець) та «Фінансова звітність: як її читати і бачити ризики» (лектори: менеджер відділу аудиту компанії Deloitte Ігор Кацюбій та Кирило Пінський). Проведення заходів сприяло покращенню рівня компетентностей, що формуються в результаті опанування такими навчальними дисциплінами, як «Державний фінансовий контроль» (3 курс навчання на рівні бакалавра) та «Організація і методика аудиту» (1 курс навчання на рівні магістра).

Фінансова звітність та професія аудитора