KPMG Audit Camp 2022

Аудит в ХНЕУЗдобувачки вищої освіти за спеціальністю 071 "Облік  і оподаткування" освітньо-професійної програми "Облік і аудит" Анастасія Пуніна та Анна Плехова успішно завершили тижневий онлайн-інтенсив з аудиту KPMG Audit Camp, який проводився з 5 по 9 вересня 2022 року стейкхолдерами нашого університету.

Під час онлайн-інтенсиву студентки дізналися з перших вуст про роботу аудитора, розібралися з типовими помилками у фінансової звітності, розглянули таємниці Excel. Наприкінці курсу пройшли бізнес-гру де спробувати себе у ролі справжнього аудитора. Успішне проходження фінальних тестів дозволило отримати відповідний сертифікат, який є ще одним кроком на шляху до справжнього професіонала у сфері обліку, аудиту і оподаткування.

ХНЕУ та KPMG Audit Camp 2022