Переосмисліть фінансову трансформацію та злиття і поглинання

Викладачі кафедри та здобувачі вищої освіти 15 березня 2023 року доєдналися до онлайн заходу «Переосмисліть фінансову трансформацію та злиття і поглинання». Заход організований за співпраці з одним з ключових стейкхолдерів ХНЕУ ім. С. Кузнеця - Привелійованим інститутом управлінських бухгалтерів (CIMA, Великобританія). Під час лекцій її учасники отримали відповіді від провідних фахівців світового рівня щодо майбутнього фінансової функції та ролі бухгалтерського обліку в її трансформації.

Так, Моріс Куйкендолліс (головний фінансовий директор страхового бізнесу Prudential's Group) та Крісті Маддалена (віце-президент Prudential Financial) наголосили на потребі застосування нових способів мислення та роботи до фінансової практики, розповіли про можливості, які можуть стимулювати трансформацію фінансів, та визначили навички, які потрібні майбутнім фахівцям з обліку та фінансів. Після цього Девід Аксон (фінансовий директор Whisperer) розповів як облік та фінанси забезпечують успіх на ринку злиттів та поглинань. Отримання бачення таких відомих фахівців є вагомою складовою неформальної освіти.

Переосмисліть фінансову трансформацію та злиття і поглинання

За результатами зустрічі сертифікати від Американського інституту сертифікованих професійних бухгалтерів отримали:
- викладачі кафедри обліку і бізнес-консалтингу: Наталія Курган, Ольга Кудіна та Андрій Пилипенко
- здобувачі вищої освіти за програмою підготовки бакалавра "Облік і аудит": Oksana BulingYulia TymoshenkoKristina MovchanAnna TokarievaLesia DerkachMaria SydorchukOleksandra RakshaVladyslav ZhuraAlina RadchenkoPryhoda Anna та інші
- здобувачі вищої освіти за магістерською програмою кафедри: Анна Давидова
- здобувачі рівня доктора філософії з обліку і оподаткування: Марія Тирінова та Павло Лиска

Повязані статті:
Програма підготовки бакалавра облік і аудит
Магістерська програма з обліку і аудиту
Програма підготовки доктора філософії з обліку і оподаткування