Дотримання принципів академічної доброчесності в навчальному процесі

16 березня 2023 року здобувачі освітніх програм кафедри обліку і бізнес-консалтингу долучились до вебінару «Дотримання принципів академічної доброчесності в навчальному процесі», проведений радою з якості ХНЕУ  ім. С. Кузнеця. Під час вебінару студенти дізналися про сутність академічної доброчесності, вивчили закордонний досвіт та історію виникнення проблеми, розглянули вимоги до учасників освітнього процесу та можливі види порушень, опанували навички цитування та оформлення посилань, дізналися про сутність та види плагіату, усвідомили відповідальність сторін та можливі санкції за порушення академічної доброчесності.

Дотримання принципів академічної доброчесності в навчальному процесі

Особливої уваги було приділено застосуванню штучного інтелекту при проведенні наукових досліджень, а також розкриттю питань авторського права та етикету поведінки у соціальних мережах. Розкриття даних питань корелювало з наведенням прикладів академічної доброчесносиі в закордонних ЗВО та особливостей реалізації академічна доброчесність в ХНЕУ ім. С. Кузнеця.

Повязані статті:

Культура академічної доброчесності в Університеті