Школа соціального підприємництва для студентів обліковців

Здобувачі вищої освіти спеціальності 071 Облік і оподаткування, які навчаються за освітньо-професійними програмами кафедри обліку і бізнес-консалтингу, долучилися до циклу лекцій провідного фахівця у сфері соціального підприємництва Яна Урбанта Сандала (Норвегія).
Лекції проводилися англійською мовою та охоплювали три змістовних модуля:
– Social Entrepreneurship
– Innovation management
– Service Vision Managemen

В рамках курсу передбачено іспити з кожного модулю з наданням відповідного сертифікату. При успішному складанні іспиту за кожним модулем Інститут Д-ра Яна Урбана Сандала видає диплом учасника.

Вітаємо наступних студентів з успішним завершенням Школи Соціального Підприємництва:
– здобувачі вищої освіти за освітньо-професійною програмою "Облік і аудит" першого (бакалаврського) рівня: Маріна Бережна, Поліна Хруст та Злата Пінчук
– здобувачі вищої освіти за освітньо-професійною програмою "Облік і аудит" другого (магістерського) рівня: Сергій Семенов та Наталія Багмут

Школа соціального підприємництва для студентів обліковців