Успішно пройдено гру CIMA Business Game 2022

Здобувачі першого (бакалаврського), другого (магістерського) та третього (освітньо-наукового) рівнів вищої освіти, які навчаються за освітньо-професійними програмами кафедри, в черговий раз долучилися до цікавого і доволі відомого проекту - інтернет-версії CIMA Business Game-2022. Також викладачі кафедри сприяли залучення до участі проекту студентів, що здобувають освіту в рамких інших спеціальностей економічного профілю університету. Гру було побудовано у формі вікторіни, в якій використані і перероблені в інтерактивну серію питань кейси компанії «Pixx-wizz», кращі практики світових організацій, посилання на відповідні сторінки на веб-сайт та учбовий план CIMA. Гра складалася з 10 питань з варіантами відповідей (прохідний рівень – 70 % правильних відповідей) та проводилася англійською мовою. В Третьому сезоні СІМА Бізнес-гри прийняла участь найбільша кількість учасників. Так, якщо у 2020 році сертифікати отримали 134 учасника з 3х університетів, у 2021 році – 205 учасників з 13 ЗВО, то у буремному 2022-му – 491 сертифікат з загальної кількості 1111 учасників з 20 університетів України! ХНЕУ ім. С. Кузнеця посів увійшов в тройку лідерів серед університетів України за кількістю учасників гри, які успішно впоралися з завданням. Університет посів друге місце в такому рейтингу з 79 студентами, які отримали сертифікати.

CIMA Game 2022 1