Відбулася презентація майнора кафедри бухгалтерського обліку
"1С: Обліковий консалтинг (бізнес-консалтинг)"

майнор кафедри бухгалтерського обліку ХНЕУ 1С: обліковий консалтингШановні студенти-першокурсники, пропонуємо в наступному навчальному році приєднатися до майнора кафедри - "1С: Обліковий консалтинг". Майнор - це умовна назва блоку з чотирьох взаємопов'язаних непрофільних навчальних дисциплін освітньо-професійної програми підготовки бакалаврів. Успішне проходження майнора підтверджується сертифікатом.

Презентацію майнора 12 березня 2016 року провели доценти кафедри Ю.С. Часовнікова та О.В. Фартушняк

Компетентність майнора: спроможність організовувати й вести бізнес з використанням комп'ютерних облікових систем

Після засвоєння матеріалу майнора ви зможете:
- оформляти й організовувати бізнес як самостійно, у якості фізичної особи-підприємця, так і у якості керівника чи робітника підприємства;
- вести бізнес за допомогою лінійки програм 1С - лідера на ринку програм автоматизації діяльності підприємства.

ПРОПОНУЄМО ОЗНАЙОМИТИСЬ З ПРЕЗЕНТАЦІЄЮ МАЙНОРА

Ознайомитись з описом майнора "1С: Обліковий консалтинг" на сайті університету можна за цим посиланням.