Конкурс CGMA Emerging Leaders Competition 2020

Конкурс CGMA Emerging LeadersШановні бакалаври ХНЕУ ім. С. Кузнеця! Не пропустіть унікальну подію! Вже восени цього року буде проходити міжнародний студентський конкурс від CIMA (Chartered Institute of Management Accountants, Великобританія) Запрошуємо взяти участь! "CGMA Emerging Leaders Competition 2020" – це чудовий шанс для студентів отримати досвід вирішення цікавих практичних кейсів, покращити навички володіння діловою англійською мовою, зробити вагомий внесок для розвитку своєї подальшої кар'єри. Цей конкурс дає можливість студентам з усього світу перевірити свої знання у сфері фінансів, обліку та управління бізнесом, а також реалізувати свій лідерський потенціал.

Що таке змагання лідерів CGMA:

• Це діловий конкурс, покликаний знайти найкращих молодих лідерів бізнесу майбутнього
• Конкурс надає можливість студентам університету показати свій талант у фінансах та керуванні бізнесом
детальна інформація про конурс на сайті СIMA

Реєстрація команд:

Команда має зареєструватися до 14 травня 2020 року.

Координатор конкурсу CGMA Emerging Leaders 2020 в ХНЕУ ім. С. Кузнеця – Кудіна Ольга Миколаївна

Вимоги до команд:

Кожна команда складається з чотирьох студентів-бакалаврів.
• Студенти рівня MBA або Магістр не мають права участі.
• Один студент може приєднатися до однієї команди.
• Члени команди повинні бути з одного і того ж університету.
• Члени команди не обов'язково мають бути з одного курсу чи факультету.

Роботодавці не наймають людей, базуючись тільки на їх формальну кваліфікацію (професійну чи академічну), а шукають інші компетенції, що додають цінності їх організації. Роботодавці віддають перевагу гнучким працівникам, які здатні швидко адаптуватися до непередбачених змін. Тому індивідуальні профілі навичок в ідеалі повинні поєднувати конкретні навички, необхідні для роботи, такі як вміння аналізувати та організовувати складну інформацію, брати на себе відповідальність, управляти ризиками і вживати рішучих дій (Європейська Комісія, 2010a).

Конкурс CGMA Emerging Leaders має на меті заохочувати учнів розуміти навички фінансової професії, необхідні роботодавцям у Центральній та Східній Європі.