Тренінг з доброчесності 2021Запрошуємо на тренінг з доброчесності

Шановні студенти та аспіранти‼️

Запрошуємо Вас, відвідати тренінг з доброчесності, який відбудеться 17.12.2021 о 13:55 за посиланням:

Подключиться к конференции Zoom https://us02web.zoom.us/j/85608341771?pwd=UDM0MlFOSkcvYXpncWM3b3dHMCs4QT09
Идентификатор конференции: 856 0834 1771 Код доступа: 577727

Нагадуємо, що усі учасники освітнього процесу ХНЕУ ім. С. Кузнеця прагнуть до побудови відкритих, щирих, гуманних та чесних взаємовідносин (комунікацій) для досягнення максимального освітнього ефекту та забезпечення довіри до результатів навчання, тому свідомо узгоджують, приймають та зобов’язуються дотримуватися Кодексу академічної доброчесності ХНЕУ ім. С. Кузнеця. Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця усвідомлює свою місію в суспільстві як центру культури, знань та науково-практичних досліджень. Академічна доброчесність є складовою системи безперервного забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти у ХНЕУ ім. С. Кузнеця і спирається на високоетичні ціннісні норми академічного середовища, високий рівень свідомості й внутрішньої культури особистості, антикорупційні заходи та боротьбу із плагіатом.

тренінг з доброчесності