Випускники кафедри бухгалтерського обліку

Попит на професійних бухгалтерів протягом останніх років залишається доволі високим. В даний час на ринку праці України серед усіх вакансій фахівців від 10% до 20% приходиться саме на бухгалтерів. Проте вимоги, що висувають роботодавцями до бухгалтера, стали набагато вище, ніж п'ять років тому. Зараз вони хочуть бачити в бухгалтері не просто рахункову машину, а висококваліфікованого фахівця, здатного знаходити найбільш вигідні рішення для підприємства в цілому. Випускники спеціальності 8.03050901 "Облік і аудит", займають високі й поважні посади як в межах бухгалтерської професії, так і в багатьох суміжних й споріднених сферах економічного життя країни. Кафедра бухгалтерського обліку ХНЕУ ім. С.Кузнеця, будучи провідною ланкою у підготовці фахівців за спеціальністю 8.03050901 "Облік і аудит", пишається своїми випускниками та прагне надавати належних компетентностей студентам, які тільки опановують професію.