Випускники Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця
Кафедра бухгалтерського обліку. Спеціальність "Облік і аудит"

Пирожніков Сергій Володимирович

Посада. Генеральний директор інвестиційної групи "Melon" (дані на 30.10.2013). Коротка біографія. Народився в 1980 р в г.Курска (россия). Освіта вища. У 2002 р закінчив з відзнакою Харківський національний економічний університет. З 1999 р - фахівець з цінних паперів в ТОВ "Фінансова компанія" Глобал ЛТД "(Харків). У 2001 р - співробітник брокерської компанії" Епі-центр "(Харків). У 2002 р став соснователем ЗАТ" Фінансова компанія " Резон "(Харків). У 2002-2007 рр. обіймав посади в органах управління і контролю ряду підприємств Харківс області. У лютому 2007 - червні 2009 р - генеральний директор ТОВ "Інвестиційна компанія" XXI Століття Харків ". З червня 2009 - генеральний директор інвестиційної групи "Melon". Звання та нагороди. Лауреат всеукраїнського конкурсу "Ділова людина України" (2005 г.).