Випускники Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця
Кафедра бухгалтерського обліку. Спеціальність "Облік і аудит"

Комчадалов Станіслав Євгенович

Керівник напрямку аудиту та фінансового консалтингу Консалтінгової групи "Пруденс", керуючий партнер, сертифікований аудитор, має сертифікат САР

Стаж роботи в компанії 12 років. Закінчив з відзнакою Харківський державний економічний університет за спеціальністю "облік і аудит". Спеціалізація: оподаткування, бухгалтерський облік та фінансова звітність за національними П (С) БО та МСФЗ, управлінський облік, економічний аналіз Свою професійну діяльність розпочав на позиції асистента аудитора і пройшла шлях до партнера компанії та керівника фінансового напрямку. Працюючи в ПРУДЕНС, брав участь у всіх основних проектах компанії, у тому числі працювала з такими великими клієнтами компанії, як НАК "Нафтогаз України» (національний оператор газового ринку України), ДК "Укртрансгаз" (транзит і транспортування природного газу), ДП НАЕК "Енергоатом" (виробництво електроенергії), ДАТ "Чорноморнафтогаз" і ДК "Укргазвидобування" (видобуток вуглеводнів). Участь у проектах аудиту господарської діяльності найбільших українських компаній, що мають складну організаційну структуру і широкий спектр видів діяльності, дало багатий досвід у сфері бухгалтерського обліку та оподаткування. Використовуючи набутий у проектах аудиту та консультаційного супроводу досвід, Комчадалов Станіслав виконав ряд масштабних і складних методологічних проектів таких, як: розробка облікової політики для НАК "Нафтогаз України» та її дочірніх підприємств, розробка та супровід впровадження методики складання консолідованої фінансової звітності НАК " Нафтогаз України »(група включає 35 підприємств). Надалі, під керівництвом Комчадалова Станіслава в компанії були розроблені методики проведення Financial due dilligence, які успішно застосовуються на практиці, а також виконано ряд проектів у сфері розробки систем управлінського обліку підприємства та її впровадження. Як партнер компанії Комчадалов Станіслав брав участь у ряді проектів з реформування законодавства.