Захист кандидатської дисертації Литвиненко Аліни ОлександрівниВітаємо старшого викладача кафедри бухгалтерського обліку ХНЕУ ім. С. Кузнеця Литвиненко Аліну Олександрівну з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеню кандидата економічних наук.

Захист дисертації відбувся 19 лютого 2015 року на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.055.01 у Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця. Дисертація виконана на тему "Управління розвитком матеріально-технічної бази підприємства".

Науковий керівник - доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри бухгалтерського обліку Пилипенко Андрій Анатолійович

Рішення спеціалізованої вченої ради затверджено рішенням Атестаційної колегії Міністерства Освіти і науки України 28 квітня 2015 року.

2015 Litv 2   Захист кандидатської дисертації Литвиненко Аліни Олександрівни Захист кандидатської дисертації Литвиненко Аліни Олександрівни