доц. Волошан Ірина Геннадіївна

Волошан Ірина ГеннадіївнаНауково-методичні праці доц. І.Г. Волошан

Посада. Кандидат економічних наук, доцент.

Наукові інтереси. Первинна облікова інформація, первинні документи, документообіг, інформаційні потоки підприємства, управляння інформаційною безпекою підприємста, автоматизовані системи обліку.

Навчальні курси.Облік і звітність в оподаткуванні; Звітність підприємства; Лабораторний практикум «Навчальна  бухгалтерія», Бухгалтерський облік з використанням «1С: Підприємство 8.2»

Відзнаки та сертифікати.

Лауреат золотого знаку ХНЕУ (2004 р.); Переможець конкурсу «Науково-педагогічний старт» (2012 р.); Сертифікат «СІРА (Фінансовий облік І)»,

Додаткова інформація.

Член Ради молодих вчених ХНЕУ ім. С. Кузнеця (з 2010 р. по теперішній час)

Свідоцтво про підвищення кваліфікації 12 СПК 875075 «Облік товарів в системі 1С: Управління виробничим підприємством 8.2 для України» від 29.02.12 р. (Харківський національний економічний університет)

Свідоцтво про підвищення кваліфікації № 12 СПК 896206 «Облік в оподаткуванні суб’єктів господарювання» від 15.03.13 р. (Харківський національний економічний університет)

Свідоцтво про підвищення кваліфікації № 12 СПВ 142805 «Розробка електронного видання за навчальною дисципліною «Звітність підприємств»» від 30.05.15 р. (Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця)

Приймала активну участь у виконанні держбюджетних науково-дослідних робіт.

Приймала активну участь у виконанні госпдоговірних робіт для комунальних підприємств Харківщини.

Перейти на стрінку з науковими та навчально-методичними розробками