Курган Наталя Володимирівна, к.е.н., доцент кафедри обліку і бізнес-консалтингу ХНЕУ

Курган Наталя Володимирівна

Профіль доц. Л.В. Безкоровайної в Google Scholar

Посада. Кандидат економічних наук, доцент.

Наукові інтереси. Фінансовий та податковий облік зовнішньоекономічної діяльності підприємств, техніка проведення операцій в іноземній валюті з нерезидентами; комп'ютерні облікові системи; управлінський облік виробничих витрат та формування собівартості продукції на промислових підприємствах, управління витратами виробничих підприємств; обліково-аналітичне забезпечення інноваційної діяльності.

Навчальні курси. "Облік і техніка проведення зовнішньоекономічних операцій", "Комп'ютерні облікові системи", Ділова гра у програмному середовищі «1С: Підприємство».

Відзнаки та сертифікати. Член Української Асоціації Сертифікованих Бухгалтерів та Аудиторів (ID 2952).

Додаткова інформація. Свідоцтво про підвищення кваліфікації ПК 02071211/000028-20 "Використання прогорамного забезпечення MS Excel для обробки та аналізу даних" від 11 березня 2020 р., реєстраційний номер 28/2020; Свідоцтво про підвищення кваліфікації 12СПК 990945 "Створення мультимедійних презентацій; створення аудіо-, відеозасобів навчання; створення інтерактивних навчально-методичних розробок; основи компетентісно-орієнтованого навчання у вищій школі" від 15 січня 2015 року, реєстраційний номер 748/15.

Перейти на стрінку з науковими та навчально-методичними розробками

Нагороди, відзнаки та сертифікати Н. В. Курган