Шушлякова Оксана Валеріївна

Шушлякова Оксана ВалеріївнаПраці Шушлякова Оксана Валеріївна

Посада. викладач

Наукові інтереси. Проблеми адаптації обліку до вимог системи стратегічного управління підприємством та інтегрованими структурами бізнесу, організація фінансового планування діяльності інтегрованого об’єднання підприємств, сучасні системи автоматизації обліку, шляхи вдосконалення складання звітності згідно з вимогами НП(С)БО та МСБО.

Навчальні курси. «Бухгалтерський облік», «Фінансовий облік 1», «Фінансовий облік 2», «Звітність підприємств», «Облік за видами економічної діяльності», «Організація обліку», тренінг

Відзнаки та сертифікати.

Додаткова інформація. Голова профспілки кафедри бухгалтерського обліку, на кафедрі очолюю профорієнтаційну роботу, приймаю активну участь у виконанні держбюджетних та госпдоговірних науково-дослідних робіт, здійснюю керівництво написання наукових статей студентів факультету «Облік і аудит».

Постійно підвищую кваліфікацію:

cвідоцтво про підвищення кваліфікації СПК № 350974 (реєстр. № 227) в Міжгалузевому інституті підвищення кваліфікації ХНЕУ (2005);

свідоцтво про підвищення кваліфікації 12СПК № 421006 (реєстр. № 151/11) в Центрі підвищення кваліфікації ХНЕУ (2011);

свідоцтво про підвищення кваліфікації 12СПК № 896223 (реєстр. № 467/13) в Центрі післядипломної освіти ХНЕУ (2013).

Перейти на стрінку з науковими та навчально-методичними розробками