Крівцова Тетяна Олександрівна кандидат економічних наук, доцент кафедри обліку і бізнес-консалтингу ХНЕУ кафедри обліку і бізнес-консалтингу ХНЕУ

Марачевська Анастасія ВолодимирівнаПрофіль доц. Л.В. Безкоровайної в Google Scholar

Посада. Кандидат економічних наук, доцент.

Наукові інтереси. фінансування молодіжних іпотечних програм, просування консалтингових компаній, фінансове планування та облік, особливості обліково-аналітичного забезпечення облікових процесів на підприємствах державної та приватної форми власності.

Навчальні курси.  Бухгалтерський облік та звітність, бухгалтерський облік, фінансовий облік/

Відзнаки та сертифікати. .Переможець (3 місце) конкурсу «Self-made країна: інструкція для українців». Має наступні сертифікати: 1. Сертифікат про проходження курсу «Basic Web and SQL for software testing», компанія «SkilUp», 2016 рік. 2. Сертифікат про підвищення кваліфікації «Використання програмного забезпечення MS Excel для обробки та аналізу даних», 2020 рік. 3. Сертифікат члена МГО «Рада незалежних бухгалтерів та аудиторів», 2021 рік. Додатково має сертифікати про участь у Всеукраїнських та Міжнародних наукових, науково-практичних конференціях, які, зокрема, проходили в Польщі, Болгарії.

Додаткова інформація. З 2021 року є постійним членом Ради незалежних бухгалтерів та аудиторів. Також є куратором першого курсу.

Перейти на стрінку з науковими та навчально-методичними розробками