Ольга Кожушко кандидат економічних наук, доцент кафедри обліку і бізнес-консалтингу ХНЕУ кафедри обліку і бізнес-консалтингу ХНЕУ

Кожушко Ольга ВікторівнаПрофіль доц. Л.В. Безкоровайної в Google Scholar

Посада. Кандидат економічних наук, доцент.

Наукові інтереси. Аудит, його організація і методика; бухгалтерський облік та податкове консультування; контроль, нагляд та  аудит в сфері державних фінансів,  фінансова санація та банкрутство суб'єктів господарювання, судово-економічна експертиза, управління інтелектуальни капіталом підприємства.

Навчальні курси. "Аудит", "Оганізація і методика аудиту",  "Міжнародні стандарти аудиту і податкове консультування", "Аудит державних фінансів", "Контроль та нагляд державних фінансів",  "Фінансова санація та банкрутство суб'єктів господарювання", "Судово-економічна експертиза".

Відзнаки та сертифікати. Сертифікат № 0133 від 22.04.2021 р. про проходження навчання в сфері відновлення платоспроможності боржників або визнання їх банкрутами, Свідоцтво про підвищення кваліфікації "ПК 02071211/000009-20" за програмою для науково-педагогічних і педагогічних працівників "Створення інтерективних  електронних навчальних курсів"

Додаткова інформація.

Перейти на стрінку з науковими та навчально-методичними розробками