Литвиненко Аліна Олександрівна

Посада. Доцент.

Наукові інтереси. Розвиток та організація обліку у банках, управління розвитком матеріально-технічної  бази підприємства, оцінка вартості об'єктів у матеріальній формі, оцінка для цілей оподаткування та нарахування і сплати інших обов'язкових платежів, які справляються відповідно до законодавства у межах напряму "Оцінка  об'єктів у матеріальній формі".

Навчальні курси. Облік у банках, облік і аудит, бухгалтерський облік.

Відзнаки та сертифікати. Кваліфікаційне свідоцтво оцінювача МФ №6981 від 20 червня 2009 року, видане Фондом державного майна України, кваліфікаційне свідоцтво оцінювача ОДЦО №2326 від 19 грудня 2013 року, видане Фондом державного майна України, свідоцтво керівника суб'єкта оціночної діяльності №1311 від 19 грудня 2013 року, видане Фондом державного майна України, сертифікат инв. №134/11 "Особливості тренінгової діяльності у роботі викладача вищого навчального закладу" від 27 лютого 2011 року, Certificate of attendance № 1120160101 "Publishing and project activity in the Euripean Union countries: a bedside approach" organized by Prague Institute for Qualification Enhancement , between the 20 of November and the 27 of November 2016 ( 72 hours).

Додаткова інформація. Свідоцтво про підвищення кваліфікації "Застосування ЕММ при управлінні материально-технічної бази підприємства" від 28 лютого 2011 року, реєстраційний № 115/11, свідоцтво про підвищення кваліфікації "Методичні рекомендації до розробки та проведення тренінгу "Інвестиційний проект та обґрунтування інвестування" від 30 квітня 2011 року, реєстраційний № 134/11, свідоцтво про підвищення кваліфікації "Створення аудіовізуальних навчально-методичних розробок з дисципліни "Облік у банках" від 15 січня 2015 року, реєстраційний № 764/15, свідоцтво про підвищення кваліфікації "Розвиток комунікативної компетентності у науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів" від 02 червня 2016 року, реєстраційний № 38/2016.

Перейти на стрінку з науковими та навчально-методичними розробками

Нагороди, відзнаки та сертифікати А.О. Литвиненко