Марачевська Анастасія Володимирівна

Посада. Аспірант

Наукові інтереси. Обліково-аналітичне забезпечення системи іпотечного кредитування в світі та в Україні, особливості житлового іпотечного кредитування молоді в Україні.

Відзнаки та сертифікати. Переможець (3 місце) конкурсу "Self-made країна: інструкція для українців"

Додаткова інформація. За сумісництвом фахівець відділу маркетингу та корпоративних комунікацій

Наукові та навчально-методичні праці:

Статті у фахових виданнях:

1. Марачевська А.В. Інформаційне забезпечення контролю фінансового стану підприємства / А.В. Марачевська // Управління розвитком - №  2(78). - 2010 .

2. Марачевська А.В. Теоретичні основи судово-економічної експертизи / А.В. Марачевська // Управління розвитком  - №  2(99). - 2011.

3. Марачевська А.В. Аутстаффінг як один з засобів спрощення кадрового діловиробництва / А.В. Марачевська // Наукові праці Кіровоградського технічного університету. Економічні науки - № 19. — 2011.

4. Марачевська А.В. Концептуальні засади проведення судово-економічної експертизи розрахунків з оплати праці/ А.В. Марачевська // Управління розвитком - №  17(114). - 2011.

5. Марачевська А.В. Історичний аспект у дослідженні сутності іпотечного кредитування / А.В. Марачевська // Наукові праці Кіровоградського національного технічного університету. Економічні науки, вип. 23 – Кіровоград: КНТУ, 2013 – С. 287-295

6. Марачевська А.В. Аналіз основних систем іпотечного кредитування / А.В. Марачевська // Економічний форум № 1 - 2015 - с. 212-218

Інші видання та матеріали конференцій:

1. Марачевська А.В. Аналіз сучасного стану державного молодіжного іпотечного кредитування в Україні / А.В. Марачевська // Матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих учених та студентів “Розвиток України очима молоді: соціальні, економічні та правові аспекти” – Харків, ХНЕУ,  2013 — с. 873-879.

2. Марачевська А.В. Іпотечне кредитування як засіб вирішення проблем з житлом в Україні / А.В. Марачевська // Матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих учених та студентів “Розвиток України очима молоді: економічні, соціальні та правові аспекти” –Харків, ХНЕУ ім. С. Кузнеця, 2014 — с. 158-160.

3. Марачевська А.В. Снижение рисков дефолтных ипотечных кредитов как инструмент развития банковского сектора кредитования / А.В. Марачевская // International Scientific Conference "Modern problems of manadgement: economics, education,health care and pharmacy" - Opole, Poland, 23-27 October, 2014 - p.51-53.

4. Марачевська А.В. Іпотека як один з факторів соціального розвитку суспільства та економіки / А.В. Марачевская // Міжнародна науково-практична інтернет-конференція економічного спрямування "Сильна економіка України: пріорітетні напрямки розвитку" - м. Тернопіль, Україна, 2 жовтня 2014 - с.78-77.