Прокопішина Олена Вікторівна

Прокопішина  Олена Вікторівна

Профіль доц. Л.В. Безкоровайної в Google Scholar

Посада. Кандидат економічних наук, доцент.

Наукові інтереси. Облікове забезпечення управління зовнішньоекономічною діяльністю та діяльністю суб'єктів туристичного бізнесу; інформаційно-аналітична підтримка управління економічною безпекою зовнішньоекономічної діяльності.

Навчальні курси. Облік міжнародних операцій; Облік зовнішньоекономічних операцій підприємств туристичної діяльності; Облік і аудит (англійською мовою); Управлінський облік (англійською мовою)

Відзнаки та сертифікати.

Почесний диплом "За активну роботу з упровадження педагогічних інновацій у навчально-виховний процес" четвертої Міжнародної виставки "Сучасні заклади освіти" (2013 р.)

Cambridge ESOL Level 2 (Council of Europe Level C1) Certificate in ESOL International Business English (2011 p.)

Грамота за перемогу в номінації "Кращий молодий науковець ХНЕУ" (2009 р.)

Грамота за ІІІ місце в номінації "Кращий викладач випускаючої кафедри ХНЕУ" (2008 р.)

Certificate of Certified International Professional Accountant Program for international qualification CAP (Certified Accounting Practitioner) (2008 р.)

Додаткова інформація. підвищувала кваліфікацію у Центрі післядипломної освіти ХНЕУ у період з 02.11.2011 р. по 29.02.2012 р. за напрямом «Сучасні облікові системи» (2012 р.) та за напрямом «Облік в оподаткуванні суб’єктів господарювання» (2013 р.)

Перейти на стрінку з науковими та навчально-методичними розробками

Перейти на сторінку досягнень, відзанак та сертифікатів О.В. Прокопішиної