Menu

Кудіна Ольга Миколаївна

Кудіна Ольга Миколаївна

Профіль доц. Л.В. Безкоровайної в Google Scholar

Праці Кудіної Ольги Миколаївна, бухгалтерський облік, ХНЕУ

Посада. Кандидат економічних наук, доцент.
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Наукові інтереси. Формування обліково-аналітичного забезпечення управління запасами підприємства; модернізація обліку в державному секторі, розвиток обліку та його організація у фінансово-кредитних установах, звітність суб'єктів державного сектору.

Профіль доц. Л.В. Безкоровайної в Google ScholarНавчальні курси. Бухгалтерський облік, Облік у бюджетних установах, Фінансовий облік ІІ, Фінансовий облік І, Організація обліку і звітність бюджетних установ, Облік фінансування бюджетних установ, Облік та його організація у фінансово-кредитних установах, тренінги, ознайомча практика.

Відзнаки та сертифікати. Сертифікат, що підтверджує міжнародну кваліфікацію CAP Сертифікований бухгалтер-практик, виданий Євразійською Радою Сертифікованих бухгалтерів та Аудиторів та Федерацією професійних бухгалтерів та аудиторів України  від 15.01.2005, регістраційний номер 0004069.

Сертифікат, що підтверджує участь у роботі семінара-навчання з підвищення кваліфікації "Модернізація бухгалтерського обліку в державному секторі"(2012). 

Додаткова інформація. Свідотство про проходження навчання з Програми "Міжнародна сертифікація професійних бухгалтерів" (СІРА)на засвідчення проходження навчання за дисципліною "Фінанси"(2005).

Свідотство  про проходження курсу підготовки викладачів з дисципліни "Управлінський облік -І" (35 годин) за міжнародною програмою сертифікації бухгалтерів СІРА з 12 по 16 липня 2005 року, який організовано Проектом реформи бухгалтерского учета Украини USAID (Ukraine Accaunting Reform Progect  funded by USAID ).

Свідотство по підвищення кваліфікації в Міжгалузевому інституті підвищення кваліфікації ХНЕУ за напрямом "Сучасні технології навчання"та захист випускної роботи на тему " Формування теоретичних  та практичних основ кредитно-модульної системи освіти з курсу "Фінансовий облік" (2005) СПК№350986.

Свідотство про підвищення кваліфікації в Центрі післядипломної освіти ХНЕУ за напрямом "Облік в оподаткуванні суб'єктів господарювання" (2013)12СПК 896211.

Перейти на стрінку з науковими та навчально-методичними розробками

Відзнаки О.М. Кудіної

Go to top
(C) Кафедра обліку і бізнес-консалтингу ХНЕУ ім. С. Кузнеця
Яндекс.Метрика