Menu
Кафедра бухгалтерського обліку
Кафедра бухгалтерського обліку є провідною ланкою у підготовці бакалаврів та магістрів з обліку та аудиту. Головна мета кафедри – поєднання високого рівня професійної підготовки з формуванням у студентів наукового світогляду та наданням широкого кругозору у соціальній, гуманітарній, фундаментальній й професійних областях
Прогресивний професорсько-викладацький склад
На кафедрі працюють найкращі професіонали своєї справи. Це люди, що понад усе люблять свою роботу і намагаються всіма силами донести знання до студентів.
Освітньо-професійна програма підготовки магістра
Кафедрою пропонується унікальна магістерська програма "Бухгалтерський облік в управлінні суб'єктами господарювання". Вона формує у майбутнього професіонала комплексні компетентностей, які агреговано використовують переваги різних напрямів та програм підготовки.
Орієнтованість дисциплін на програми професійної сертифікації
Отриманих базових знань достатньо для проходження професійної сертифікації
Досвіт виховання економічної еліти держави
Кафедра має глибокі традиції підготовки фахівців
Сполучення науки та освіти
Принциповим моментом наукової роботи кафедри є залучення до неї студентів та створення можливостей для реалізації творчого потенціалу обдарованої молоді
Яскраве та незабутнє студентське життя
Створено найкращі умови для реалізації творчого та спортивного потенціалу талановитої молоді

доц. Волошан Ірина Геннадіївна

Волошан Ірина ГеннадіївнаНауково-методичні праці доц. І.Г. Волошан

Посада. Кандидат економічних наук, доцент.
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Наукові інтереси. Первинна облікова інформація, первинні документи, документообіг, інформаційні потоки підприємства, управляння інформаційною безпекою підприємста, автоматизовані системи обліку.

Навчальні курси.Облік і звітність в оподаткуванні; Звітність підприємства; Лабораторний практикум «Навчальна  бухгалтерія», Бухгалтерський облік з використанням «1С: Підприємство 8.2»

Відзнаки та сертифікати.

Лауреат золотого знаку ХНЕУ (2004 р.); Переможець конкурсу «Науково-педагогічний старт» (2012 р.); Сертифікат «СІРА (Фінансовий облік І)»,

 Додаткова інформація.

Член Ради молодих вчених ХНЕУ ім. С. Кузнеця (з 2010 р. по теперішній час)

Свідоцтво про підвищення кваліфікації 12 СПК 875075 «Облік товарів в системі 1С: Управління виробничим підприємством 8.2 для України» від 29.02.12 р. (Харківський національний економічний університет)

Свідоцтво про підвищення кваліфікації № 12 СПК 896206 «Облік в оподаткуванні суб’єктів господарювання» від 15.03.13 р. (Харківський національний економічний університет)

Свідоцтво про підвищення кваліфікації № 12 СПВ 142805 «Розробка електронного видання за навчальною дисципліною «Звітність підприємств»» від 30.05.15 р. (Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця)

Приймала активну участь у виконанні держбюджетних науково-дослідних робіт.

Приймала активну участь у виконанні госпдоговірних робіт для комунальних підприємств Харківщини.

  Перейти на стрінку з науковими та навчально-методичними розробками

Go to top
(C) Кафедра обліку і бізнес-консалтингу ХНЕУ ім. С. Кузнеця
Яндекс.Метрика