Menu
Кафедра бухгалтерського обліку
Кафедра бухгалтерського обліку є провідною ланкою у підготовці бакалаврів та магістрів з обліку та аудиту. Головна мета кафедри – поєднання високого рівня професійної підготовки з формуванням у студентів наукового світогляду та наданням широкого кругозору у соціальній, гуманітарній, фундаментальній й професійних областях
Прогресивний професорсько-викладацький склад
На кафедрі працюють найкращі професіонали своєї справи. Це люди, що понад усе люблять свою роботу і намагаються всіма силами донести знання до студентів.
Освітньо-професійна програма підготовки магістра
Кафедрою пропонується унікальна магістерська програма "Бухгалтерський облік в управлінні суб'єктами господарювання". Вона формує у майбутнього професіонала комплексні компетентностей, які агреговано використовують переваги різних напрямів та програм підготовки.
Орієнтованість дисциплін на програми професійної сертифікації
Отриманих базових знань достатньо для проходження професійної сертифікації
Досвіт виховання економічної еліти держави
Кафедра має глибокі традиції підготовки фахівців
Сполучення науки та освіти
Принциповим моментом наукової роботи кафедри є залучення до неї студентів та створення можливостей для реалізації творчого потенціалу обдарованої молоді
Яскраве та незабутнє студентське життя
Створено найкращі умови для реалізації творчого та спортивного потенціалу талановитої молоді

Прокопішина  Олена Вікторівна

Посада. Кандидат економічних наук, доцент.
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Наукові інтереси. Облікове забезпечення управління зовнішньоекономічною діяльністю та діяльністю суб'єктів туристичного бізнесу; інформаційно-аналітична підтримка управління економічною безпекою зовнішньоекономічної діяльності.

Навчальні курси. Облік міжнародних операцій; Облік зовнішньоекономічних операцій підприємств туристичної діяльності; Облік і аудит (англійською мовою); Управлінський облік (англійською мовою)

Відзнаки та сертифікати.

Почесний диплом "За активну роботу з упровадження педагогічних інновацій у навчально-виховний процес" четвертої Міжнародної виставки "Сучасні заклади освіти" (2013 р.)

Cambridge ESOL Level 2 (Council of Europe Level C1) Certificate in ESOL International Business English (2011 p.)

Грамота за перемогу в номінації "Кращий молодий науковець ХНЕУ" (2009 р.)

Грамота за ІІІ місце в номінації "Кращий викладач випускаючої кафедри ХНЕУ" (2008 р.)

Certificate of Certified International Professional Accountant Program for international qualification CAP (Certified Accounting Practitioner) (2008 р.)  

Додаткова інформація. підвищувала кваліфікацію у Центрі післядипломної освіти ХНЕУ у період з 02.11.2011 р. по 29.02.2012 р. за напрямом «Сучасні облікові системи» (2012 р.) та за напрямом «Облік в оподаткуванні суб’єктів господарювання» (2013 р.)

 Перейти на стрінку з науковими та навчально-методичними розробками

Перейти на сторінку досягнень, відзанак та сертифікатів О.В. Прокопішиної

Go to top
(C) Кафедра обліку і бізнес-консалтингу ХНЕУ ім. С. Кузнеця
Яндекс.Метрика