Menu
Кафедра бухгалтерського обліку
Кафедра бухгалтерського обліку є провідною ланкою у підготовці бакалаврів та магістрів з обліку та аудиту. Головна мета кафедри – поєднання високого рівня професійної підготовки з формуванням у студентів наукового світогляду та наданням широкого кругозору у соціальній, гуманітарній, фундаментальній й професійних областях
Прогресивний професорсько-викладацький склад
На кафедрі працюють найкращі професіонали своєї справи. Це люди, що понад усе люблять свою роботу і намагаються всіма силами донести знання до студентів.
Освітньо-професійна програма підготовки магістра
Кафедрою пропонується унікальна магістерська програма "Бухгалтерський облік в управлінні суб'єктами господарювання". Вона формує у майбутнього професіонала комплексні компетентностей, які агреговано використовують переваги різних напрямів та програм підготовки.
Орієнтованість дисциплін на програми професійної сертифікації
Отриманих базових знань достатньо для проходження професійної сертифікації
Досвіт виховання економічної еліти держави
Кафедра має глибокі традиції підготовки фахівців
Сполучення науки та освіти
Принциповим моментом наукової роботи кафедри є залучення до неї студентів та створення можливостей для реалізації творчого потенціалу обдарованої молоді
Яскраве та незабутнє студентське життя
Створено найкращі умови для реалізації творчого та спортивного потенціалу талановитої молоді

Кудіна Ольга Миколаївна

Кудіна Ольга МиколаївнаПраці Кудіної Ольги Миколаївна, бухгалтерський облік, ХНЕУ

Посада. Кандидат економічних наук, доцент.
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Наукові інтереси. Формування обліково-аналітичного забезпечення управління запасами підприємства; модернізація обліку в державному секторі, розвиток обліку та його організація у фінансово-кредитних установах, звітність суб'єктів державного сектору.

Профіль доц. Л.В. Безкоровайної в Google ScholarНавчальні курси. Бухгалтерський облік, Облік у бюджетних установах, Фінансовий облік ІІ, Фінансовий облік І, Організація обліку і звітність бюджетних установ, Облік фінансування бюджетних установ, Облік та його організація у фінансово-кредитних установах, тренінги, ознайомча практика.

Відзнаки та сертифікати. Сертифікат, що підтверджує міжнародну кваліфікацію CAP Сертифікований бухгалтер-практик, виданий Євразійською Радою Сертифікованих бухгалтерів та Аудиторів та Федерацією професійних бухгалтерів та аудиторів України  від 15.01.2005, регістраційний номер 0004069.

Сертифікат, що підтверджує участь у роботі семінара-навчання з підвищення кваліфікації "Модернізація бухгалтерського обліку в державному секторі"(2012). 

Додаткова інформація. Свідотство про проходження навчання з Програми "Міжнародна сертифікація професійних бухгалтерів" (СІРА)на засвідчення проходження навчання за дисципліною "Фінанси"(2005).

Свідотство  про проходження курсу підготовки викладачів з дисципліни "Управлінський облік -І" (35 годин) за міжнародною програмою сертифікації бухгалтерів СІРА з 12 по 16 липня 2005 року, який організовано Проектом реформи бухгалтерского учета Украини USAID (Ukraine Accaunting Reform Progect  funded by USAID ).

Свідотство по підвищення кваліфікації в Міжгалузевому інституті підвищення кваліфікації ХНЕУ за напрямом "Сучасні технології навчання"та захист випускної роботи на тему " Формування теоретичних  та практичних основ кредитно-модульної системи освіти з курсу "Фінансовий облік" (2005) СПК№350986.

Свідотство про підвищення кваліфікації в Центрі післядипломної освіти ХНЕУ за напрямом "Облік в оподаткуванні суб'єктів господарювання" (2013)12СПК 896211.

Перейти на стрінку з науковими та навчально-методичними розробками

Відзнаки О.М. Кудіної

Go to top
(C) Кафедра обліку і бізнес-консалтингу ХНЕУ ім. С. Кузнеця
Яндекс.Метрика