ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ
День відкритих дверей факультету Консалтингу та міжнародного бізнеу

11 листопаду 2017 роу пройшов день відкритих дверей факультету Консалтингу й міжнародного бізнесу, в якому приймала участь й кафедра бухгалтерського обліку. Під час дня відкритих дверей абітурієнти ознайомились з особливостями навчання на факультеті та в рамках спеціальності 071 "Облік і оподаткування". Завідувач кафедри бухгалтерського обліку Пилипенко Андрій Анатолійович розповів про переваги навчання за освітньою програмою "Облік і аудит" та презентував нові програми підготовки бакалавра "Фінансово-економічна безпека" та "Бізнес-консалтинг", які акредитовані Привелійованим інститутом управлінських бухгалтерів (CIMA, Великобританія).

день відкритих дверей факультету Консалтингу й міжнародного бізнесу

Бажаєте розуміти «мову бізнесу»?
Зацікавлені у формуванні інформаційного забезпечення для прийняття стратегічних рішень?

день відкритих дверей факультету Консалтингу й міжнародного бізнесу

Маєте інтерес до логіки, критичного мисленнята вирішення різного роду проблемних питань?
Прагнете усвідомлювати, як функціонують фінансові механізми підприємствта їх об’єднань?

день відкритих дверей факультету Консалтингу й міжнародного бізнесу

Потребуєте знань у сфері управління грошовими потокамипідприємств?
Хочете вміти аналізувати складні економічні процесий усвідомлювати їх вплив на світове господарство?

день відкритих дверей факультету Консалтингу й міжнародного бізнесу

Пов’язуєте майбутню кар’єру з максимізацією прибуткупідприємств чи збільшенням доходівбюджету країни?
Готові перевіряти та контролювати фінансово-господарську діяльність?

день відкритих дверей факультету Консалтингу й міжнародного бізнесу

Потрібні знання з оцінки реальної вартості активівта управління нерухомістю?
Розумієте важливість максимального розкриттясвого творчого та наукового потенціалу?

день відкритих дверей факультету Консалтингу й міжнародного бізнесу

Готові приєднатися до професійз багаторічною історією розвитку та віковими традиціями роботи?
Здатні розвивати власний бізнес?

День відкритих дверей університету

Факультет приймав участь у "Дні відкритих дверей Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця", який відбувся 18 листопаду 2018 року. Всі бажаючі мали змогу ознайомитися з правилами прийому до університету у 2018 році; відвідати презентації спеціальностей; зустрітися з завідувачами кафедр; прийняти участь у розважальних та ігрових пропозиціях від молодіжної організації факультету; ознайомитися з підрозділами факультету та університету.