Зимова школа "Mind games у світі бізнесу"

Кафедра обліку і бізнес-консалтингу 15 січня 2022 року в рамках профорієнтаційних заходів провела Зимову школу серед школярів 9-11 класів під назвою «Mind Games у світі бізнесу». В заході приймали участь не лише школярі, але також і першокурсники кафедри. Зокрема, Березовська Дар’я Андріївна, Дмітрієва Анна Русланівна, Неверовська Вікторія Юріївна, Ткаченко Світлана Михайлівна та Челомбітько Ігор Олександрович. Куратором Зимової школи була к.е.н., доцент Марачевська Анастасія Володимирівна .

Відвідали Зимову школу кафедри школярі з різних шкіл міста Харкова, зокрема гімназії № 144. Загальна кількість учасників – 12 осіб.

Проведення економічного квесту було розраховано на 1,5 години. Впродовж участі у грі «Mind Games у світі бізнесу» школярам були у визначеній послідовності запропоновані економічні загадки, гра «Вірю чи не вірю», «Фінансовий крокодил», «SMM-просування», «Хто я», «Клієнт-банк» та багато іншого. Один раунд - один конкурс. В наявності були методичні рекомендації та дидактичні матеріали. Весь захід було проведено під гаслом «Єдиний скарб людини – це її пам’ять. Лише в ній – її багатство або бідність» (за бажанням самих студентів, які були кураторами квесту). Додатково студенти кафедри провели для учасників школи екскурсію університетом та наприкінці зробили сумісні фото, які виклали у власних соціальних мережах із позначкою аканту кафедри, факультету, а також університету.

Зимова школа кафедри обліку і бізнес-консалтингу