Всеукраїнський круглий стіл на тему: «Підготовка здобувачів за спеціальністю «Облік і оподаткування»: виклики та перспективи»

Завідувач кафедри проф. Андрій Пилипенко прийняв участь у Всеукраїнському круглому столі на тему: «Підготовка здобувачів за спеціальністю «Облік і оподаткування»: виклики та перспективи» з доповіддю «Індивідуалізація освітньої траєкторії в умовах викликів глобалізації». Метою круглого столу, проведеного на базі Національного університету біоресурсів та природокористування України було виокремлення проблем та означення щляхів спрямованих на підвищення якості підготовки здобувачів першого, другого і третього рівнів вищої освіти спеціальності 071- Облік і оподаткування.