ChatGPT та доброчесність в дослідженнях з обліку, аудиту та оподаткування

Під керівництвом к.е.н., доцента Фартушняк Ольги Вікторівни 22.03.2023 року проведено чергове засідання студентського гуртка «Сучасний бухгалтер», на якому були присутні студенти 2, 3 курсів першого (бакалаврського) рівня та студенти 1 року навчання другого (магістерського) рівня вищої освіти. Тема засідання «ChatGPT та доброчесність в дослідженнях з обліку, аудиту та оподаткування». Під час засідання розглянуто переваги та недоліки використання ChatGPT, необхідність академічної доброчесності та її дотримання в дослідження з обліку, аналізу та оподаткуванню. Особливу зацікавленість проявили Челомбитько І., Неверовська В. та Рожкова А.

Виявилось, що лингвістична модель може бути корисною для студентів, які прагнуть покращити свої знання та навички у сфері бухгалтерського обліку, аудиту, аналізу та оподаткування. На думку самого ChatGPT його переваги для студентської аудиторії полягають у наступному:
- ChatGPT може служити в якості віртуального помічника, який допоможе студентам вирішувати практичні задачі з обліку та аудиту, пояснюючи їм основні поняття та принципи.
- ChatGPT може надавати студентам актуальну інформацію про зміни в законодавстві та стандартах обліку та аудиту, а також про новини у сфері фiнансiв i податкiв.
- ChatGPT може бути ефективним інструментом самоосвiти i самоконтролю для студентiв, якi можуть перевiряти свої знання за допомогою запитань i вiдповiдей на рiзноманiтнi теми.
- ChatGPT може сприяти розвитку комунiкативних i критичних навичок студентiв, якi можуть тренуватися у веденнi дискусii i аргументацii на професiйнi теми.

ChatGPT та доброчесність в дослідженнях з обліку, аудиту та оподаткування

Повязані статті:

Культура академічної доброчесності в Університеті
Дотримання принципів академічної доброчесності в навчальному процесі