Конкурс студентських робіт з МСФЗV Конкурс студентських науково-практичних робіт з МСФЗ

Шановні студенти, які навчаються за освітньо-професійними програмами кафедри. Пропонуємо Вам прийняти участь у п'ятому конкурсі студентських науково-практичних робіт «Міжнародні стандарти фінансової звітності: світова та національна практика, результати та перспективи» та на достойному рівні представити свій університет. Конкурс організовує Агенство з «Міжнародних стандартів фінансової звітності» у співпраці з Палатою бухгалтерів та аудиторів України, ПВНЗ «Міжнародна академія сертифікації бухгалтерів і аудиторів» та Інститутом сертифікованих фінансових менеджерів. Участь у конкурсі безкоштовна. Термін подачи робіт - 15 листопада 2017 року.

Запрошуємо підтримати добрі традиції участі наших студентів у даному конкурсі

Ознайомитися з умовами конкурсу можна за цим посиланням

Кінець новини про конкурс з МСФЗ