Курган Наталя Володимирівна

Посада. Кандидат економічних наук, доцент.

Наукові інтереси. Фінансовий та податковий облік зовнішньоекономічної діяльності підприємств, техніка проведення операцій в іноземній валюті з нерезидентами; управлінський облік виробничих витрат та формування собівартості продукції на промислових підприємствах, управління витратами виробночої та операційної діяльності товаровиробників; обліково-аналітичне забезпечення інноваційної діяльності.

Навчальні курси. "Облік і техніка проведення зовнішньоекономічних операцій", "Облік і аналіз зовнішньоекономічної діяльності", "Облік виробництва та управління витратами підприємств", "Управлінський облік", "Фінансовий облік", Лабораторний практикум "Бухгалтерський облік з використанням 1С: Бухгалтерії".

Відзнаки та сертифікати. Переможець  конкурсу "Науково-педагогічний старт" у 2012, 2013 роках.

Додаткова інформація. Свідоцтво про підвищення кваліфікації 12СПК 990945 "Створення мультимедійних презентацій; створення аудіо-, відеозасобів навчання; створення інтерактивних навчально-методичних розробок; основи компетентісно-орієнтованого навчання у вищій школі" від 15 січня 2015 року, реєстраційний номер 748/15.

Перейти на стрінку з науковими та навчально-методичними розробками

Нагороди, відзнаки та сертифікати Н. В. Курган