Menu
Кафедра бухгалтерського обліку
Кафедра бухгалтерського обліку є провідною ланкою у підготовці бакалаврів та магістрів з обліку та аудиту. Головна мета кафедри – поєднання високого рівня професійної підготовки з формуванням у студентів наукового світогляду та наданням широкого кругозору у соціальній, гуманітарній, фундаментальній й професійних областях
Прогресивний професорсько-викладацький склад
На кафедрі працюють найкращі професіонали своєї справи. Це люди, що понад усе люблять свою роботу і намагаються всіма силами донести знання до студентів.
Освітньо-професійна програма підготовки магістра
Кафедрою пропонується унікальна магістерська програма "Бухгалтерський облік в управлінні суб'єктами господарювання". Вона формує у майбутнього професіонала комплексні компетентностей, які агреговано використовують переваги різних напрямів та програм підготовки.
Орієнтованість дисциплін на програми професійної сертифікації
Отриманих базових знань достатньо для проходження професійної сертифікації
Досвіт виховання економічної еліти держави
Кафедра має глибокі традиції підготовки фахівців
Сполучення науки та освіти
Принциповим моментом наукової роботи кафедри є залучення до неї студентів та створення можливостей для реалізації творчого потенціалу обдарованої молоді
Яскраве та незабутнє студентське життя
Створено найкращі умови для реалізації творчого та спортивного потенціалу талановитої молоді

Пасенко Наталія  Сергіївна

Посада. Кандидат економічних наук, доцент.
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Наукові інтереси: ведення обліку та складання звітності за міжнародними стандартами, особливості обліку на підприємствах автомобільного транспорту, будівництва, торгівлі та сільського господарства, системи автоматизації обліку.

Навчальні курси: фінансова звітність за міжнародними сандартами та її аналіз, облік за видами економічної діяльності, лабораторний практикум: "Навчальна бухгалтерія", фінансовий облік.

Відзнаки та сертифікати. Лауреат золотого знаку ХНЕУ (2000 р.); Сертифікат «СІРА (Фінансовий облік І)»; Сертифікат "СIPA (Управлінський облік І)".

Додаткова інформація. Свідоцтво про підвищення кваліфікації "Облік нематеріальних активів в системі "1С: Управління виробничим підприємством 8.2 для України" від 29 лютого 2012 року, реєстраційний № 314/12, свідоцтво про підвищення кваліфікації "Облік в оподаткуванні субєктів господарювання" від 15 березня 2013 року, реєстраційний № 459/13.

 Перейти на стрінку з науковими та навчально-методичними розробками

Go to top
(C) Кафедра обліку і бізнес-консалтингу ХНЕУ ім. С. Кузнеця
Яндекс.Метрика