Menu
Кафедра бухгалтерського обліку
Кафедра бухгалтерського обліку є провідною ланкою у підготовці бакалаврів та магістрів з обліку та аудиту. Головна мета кафедри – поєднання високого рівня професійної підготовки з формуванням у студентів наукового світогляду та наданням широкого кругозору у соціальній, гуманітарній, фундаментальній й професійних областях
Прогресивний професорсько-викладацький склад
На кафедрі працюють найкращі професіонали своєї справи. Це люди, що понад усе люблять свою роботу і намагаються всіма силами донести знання до студентів.
Освітньо-професійна програма підготовки магістра
Кафедрою пропонується унікальна магістерська програма "Бухгалтерський облік в управлінні суб'єктами господарювання". Вона формує у майбутнього професіонала комплексні компетентностей, які агреговано використовують переваги різних напрямів та програм підготовки.
Орієнтованість дисциплін на програми професійної сертифікації
Отриманих базових знань достатньо для проходження професійної сертифікації
Досвіт виховання економічної еліти держави
Кафедра має глибокі традиції підготовки фахівців
Сполучення науки та освіти
Принциповим моментом наукової роботи кафедри є залучення до неї студентів та створення можливостей для реалізації творчого потенціалу обдарованої молоді
Яскраве та незабутнє студентське життя
Створено найкращі умови для реалізації творчого та спортивного потенціалу талановитої молоді

Курган Наталя Володимирівна, к.е.н., доцент кафедри обліку і бізнес-консалтингу ХНЕУ

Курган Наталя Володимирівна

Посада. Кандидат економічних наук, доцент.
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Наукові інтереси. Фінансовий та податковий облік зовнішньоекономічної діяльності підприємств, техніка проведення операцій в іноземній валюті з нерезидентами; управлінський облік виробничих витрат та формування собівартості продукції на промислових підприємствах, управління витратами виробночої та операційної діяльності товаровиробників; обліково-аналітичне забезпечення інноваційної діяльності. 

Навчальні курси. "Облік і техніка проведення зовнішньоекономічних операцій", "Облік і аналіз зовнішньоекономічної діяльності", "Облік виробництва та управління витратами підприємств", "Управлінський облік", "Фінансовий облік", Лабораторний практикум "Бухгалтерський облік з використанням 1С: Бухгалтерії".

Відзнаки та сертифікати. Переможець  конкурсу "Науково-педагогічний старт" у 2012, 2013 роках.

Додаткова інформація. Свідоцтво про підвищення кваліфікації 12СПК 990945 "Створення мультимедійних презентацій; створення аудіо-, відеозасобів навчання; створення інтерактивних навчально-методичних розробок; основи компетентісно-орієнтованого навчання у вищій школі" від 15 січня 2015 року, реєстраційний номер 748/15.

 Перейти на стрінку з науковими та навчально-методичними розробками

Нагороди, відзнаки та сертифікати Н. В. Курган

Go to top
(C) Кафедра обліку і бізнес-консалтингу ХНЕУ ім. С. Кузнеця
Яндекс.Метрика