Турнір з управління економічними процесами

Вже три роки поспіль в Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця проводиться міжфакультетський турнір з управління економічними процесами на підприємстві та в ринковому середовищі на базі бізнес-симуляції VIAL+ (детальніше про параметри даної бізнес симуляції можна ознайомитись за цим посиланням). VIAL+ це інтерактивна модель реального ділового середовища, у вигляді компьютерної програми. Дана бізнес-симуляція повністю адаптована до українських ринків та законодавства, тобто характеризує реальні закони вітчизняного бізнесу.

турнірі з моделювання бізнес-процесівтурнірі з моделювання бізнес-процесівПерша гра відбулася у 2013 році. Факультет обліку і аудиту представляла команда студентів, які навчаються на магістерській програмі кафедри бухгалтерського обліку - "Облік і аналіз підприємницької діяльності). Це Яна Волковська (капітан команнди), Анна Нікітенко та Давід Чаава. Куратором команди була Лариса Олександрівка Мозгова - доцент кафедри економічного аналізу. Перевагою даної гри є те, що студенти-учасники набувають первинних компетентностей з управління економічними процесами у динамічному ринковому середовищі. Гра проводилася впродовж п'яти днів, впродовж яких формувалися та змінювалися параметри ігрового ринкового середовища. В грі відбсутній заздалегідь визначений сценарій. Від формується як відповідь на дії учасників бізнес-симуляції. Грунтовна підготовка з бухгалтерського обліку у такому разі доповнююється усвідомленням того місця, яке займає облікова інформація в процесах прийняття управлінських рішень.

турнірі з моделювання бізнес-процесів  Турнір з моделювання бізнес-процесів  турнірі з моделювання бізнес-процесів турнірі з моделювання бізнес-процесів

В 2015 році студенти спеціальності облік і аудит також приймали участь у другому турнірі з моделювання бізнес-процесів. Було предствалено дві команди зі студентів, які навчаються за магістерською програмою «Бухгалтерський облік в управлінні суб'єктами господарювання". Це команди "Няша" та "Простоквашино". Підготовкою команд займалися викладачі кафедри бухгалтерського обліку.

Турнір з моделювання бізнес-процесівКоманда «Няша» зайняла ІІІ місце во ІІ міжфакультетському турнір з управління економічними процесами на підприємстві та в ринковому середовищі. Даний турнір також було організовано ХНЕУ ім. С. Кузнеця спільно з Компанією Інтелектуальних технологій (м. Київ), розробником та правовласником ViAL+. Турнір проводився 16-21 травня 2015 року. Слід відзначити, що протягом чотирьох днів команда "Няша" була лідером з доволі значним відривом від решти учасників. Нажаль на 5 день суперники змогли обійти «Няшу».
Склад команди:
Грабенко Ліля Олександрівна – капитан команди;
Лук'яненко Илля Володимирович;
Ковалевська Кристина Олександрівна.
Куратори команди:
Волковська Яна Віталіївна (аспірант кафедри бухгалтерського обліку);
Курган Наталія Володимірівна (к.е.н., доцент кафедри бухгалтерського обліку).

Турнір з моделювання бізнес-процесів   Турнір з моделювання бізнес-процесів   Турнір з моделювання бізнес-процесів   Турнір з моделювання бізнес-процесів   Турнір з моделювання бізнес-процесів

Турнір з моделювання бізнес-процесівОкремо відзначимо участь команди «Простоквашино» (кафедра бухгалтерського обліку), яка також гідно представила кафедру та склала конкуренцію решті команд.
Склад команди:
Погрібняк Дарина Сергіївна – капітан команди;
Бурлака Світлана Миколаївна;
Кандиба Катерина Олександрівна.
Куратор команди: Кудіна Ольга Миколаївна (к.е.н., доцент кафедры бухгалтерського обліку).