Menu

Кафедрою обліку і бізнес-консалтингу ХНЕУ ім. С. Кузнеця повною мірою здійснено перехід на on-line навчанняКафедрою обліку і бізнес-консалтингу ХНЕУ ім. С. Кузнеця повною мірою здійснено перехід на on-line навчання в синхронному режимі за всіма дисциплінами та освітніми програмами кафедри. Доктором економічних наук, професором Світланою Віталіївною Лабунською згідно з розкладом занять проводяться лекційні та практичні заняття за дисципліною «Accounting of business activity and enterprise’s cost management» («Облік діяльності та управління витратами»). Зокрема 15 квітня було проведено лекційні та практичні заняття за темою «The main differences of cost management systems. Features of ABC calculation» («Основні відмінності систем управління витратами. Особливості ABC-калькулювання»).

Бізнес-освіта бухгалтерівСпівпраця навчальних закладів щодо удосконалення освіти бухгалтерів

Завідувач кафедри бухгалтерського обліку прийняв участь у роботі круглих столів присвячених удосконаленню професійної освіти бухгалтерів, проводилися на базі Національного технічного університету "Харківсьий політехнічних інситут" (круглий стіл "Бізнес-освіта бухгалтерів і аудиторів: тренди сучасності") та Харківського державного університету харчування та торгівлі (круглий стіл "Компетентнісна модель підготовки фахівців за спеціальністю «Облік і оподаткування»")

Бізнес-симуляція в ХНЕУ ім. С. КузнецяТренінг "Бізнес-симуляція ViAL+" в ХНЕУ ім. С. Кузнеця 

З 1 по 19 лютого 2016 року в Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця проводився тренінг «Бізнес-симуляція ViAL+» за участю студентів 3 та 4 курсів, 1 року магістратури усіх факультетів та кафедр університету. Студенти, які навчаються за магістерською програмою кафедри бухгалтерського обліку "Бухгалтерський облік в управлінні суб'єктами господарювання", також приймали участь у тренінгу та достойно презентували свою стратегію

Всеукраїнський бізнес-турнір Стратегія фірми 2017Вітаємо з перемогою та участю у фіналі Всеукраїнського бізнес-турніру!

З 06 березня по 21 квітня 2017 року на базі Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана проходив IV Всеукраїнський бізнес-турнір «СТРАТЕГІЯ ФІРМИ-2017» в середовищі комп’ютерної програми – бізнес-симуляції ViAL+ (розробники та організатори турніру – компанія «КІНТ»). У Лізі наставників перемогла аспірантка кафедри Волковська Яна Віталіївна. Крім того, студентка 1 курсу магістратури кафедри Собакар Маргарита Вікторівна успішно пройшла до фіналу. Вітаємо з перемогою та бажаємо подальших успіхів!

Весняна школа обліку і оподаткування "Управляй грошима - управляй майбутнім"Весняна школа "Управляй грошима - управляй майбутнім"

27-29 березня 2017 р. під час шкільних канікул на базі факультету Консалтингу та міжнародного бізнесу вперше було проведено весняну школу "Управляй грошима - управляй майбутнім". Учні, які приймали участь у заняттях весняної школи, мали змогу підвищити свій рівень теоретичних і практичних знань з економіки, навчитись вирішувати складні практичні ситуаційні завдання та розвивати свої комунікативні навички. У рамках  школи проводились: квести, тренінгове заняття «Ефективні комунікації»; ділові ігри.  

Виїзне завдання з МСФЗВиїзне практичне заняття з навчальної дисципліни "МСФЗ та її аналіз"

26 вересня 2017 року студенти 1 курсу магістратури за спеціальністю "Облік і оподаткування" (спеціалізація "Облік і аудит") відвідали офіс компанії «САН ІнБев Україна». Під час виїздного практичного заняття з навчальної дисципліни "Фінансова звітність за міжнародними стандартами та її аналіз" (к.е.н., доц. Пасенко Н.С.) студенти ознайомились з особливостями ведення обліку основних засобів, ведення валютного обліку та складання звітності крупної міжнародної корпорації. Магістранти мали можливість поспілкуватись з питань особливостей ведення обліку та складання звітності.

майнор кафедри бухгалтерського обліку ХНЕУ 1С: обліковий консалтингКафедра бухгалтерського обліку презентувала майнор
"1С: Обліковий консалтинг"

12 березня 2016 року пройшла презентація майнора, який пропонує кафедра бухгалтерського обліку для студентів університету. Мета майнора "1С: Обліковий консалтинг" - практична реалізація реальних ситуацій ведення бізнесу з використанням комп'ютерних технологій.  Вибір майнор формує у студента компетентність "Спроможність організовувати й вести бізнес з використанням комп'ютерних облікових систем". 

Вільний майнор кафедри бухгалтерського обліку ХНЕУ 1С: обліковий консалтингВідбулася презентація вільного майного кафедри

17 березня 2016 року пройшла презентація вільного майнора кафедри бухгалтерського обліку "Обліково-інформаційне забезпечення бізнес-процесів підприємства (з використанням 1С;Підприємство)". Пропонуємо студентам першокурсникам всіх спеціальностей нашого університету долучитися до сучасного поєднання облікової думки та інформаційних технологій, орієнтованого на задоволення потреб та вирішення актуальнихпроблем підприємств. 

Вітаємо з виходом у фінал конкурсу з МСФЗВітаємо з виходом у фінал конкурсу з МСФО

Магістр першого року навчання фінансового факультету спеціальності «Облік та оподаткування» Маніна Альона стала одним з шести фіналістів вже традиційного V Конкурсу студентських науково-практичних робіт «Міжнародні стандарти фінансової звітності: світова та національна практика, результати та перспективи», якій відбувся 16.12.2017 р. у м.Києві на базі Палати аудиторів і бухгалтерів України, Агентства з МСФЗ, Міжнародної академії сертифікації бухгалтерів і аудиторів та ICFM UK GLOBAL.

Вітаємо з захистом дипломних робітВітаємо з захистом магістерських дипломних робіт

З 6 по 8 лютого 2018 року на кафедрі бухгалтерського обліку ХНЕУ ім. С. Кузнеця відбувся успішний захист дипломних робіт студентів, які навчались за магістерською програмою кафедри. Шановні випускники, вітаємо із знаковою подією у житті – завершенням навчання! Нехай диплом випускника кафедри бухгалтерського обліку залишається для вас не просто документом про вищу освіту, а й надійним провідником на професійному шляху, та предметом гордості. Колектив кафедри впевнений, що на ваших шляхах ще багато перемог, нових проектів, нових досягнень! Хай все збувається!

Вітаємо співробітників кафедри з отриманням вченого звання доцентаВітаємо співробітників кафедри з отриманням вчених звань

Вітаємо Кудіну Ольгу Миколаївну, Курган Наталію Володимирівну, Леонову Юлію Олександрівну, Махоту Алу Валентинівну, Тютлікову Вікторію Валеріївну та Цюрко Інну Анатоліївну з отриманням вченого звання доцента. За традицією атестати доцента вручав ректор ХНЕУ ім. С. Кузнеця, професор Володимир Степанович Пономаренко, на конференції трудового колективу університету, яка відбулася 31 серпня 2015 р.

Вітаємо студентку ХНЕУ Маргариту Собакар з ПеремогоюВітаємо з перемогою в конкурсі ACCA “Are You a Finance Leader of Tomorrow”

21 та 25 листопада 2017 року Асоціацією Присяжних Сертифікованих Бухгалтерів АССА проводився онлайн-конкурс, присвячений пошуку майбутніх фінансових лідерів “Are You a Finance Leader of Tomorrow” серед студентів вищих навчальних закладів Центральної та Східної Європи. Конкурс проводився англійською мовою серед 900 студентів з 17 європейських країн та включав тести з управлінського та фінансового обліку. Студентка  Маргарита Собакар гідно представила наш університет та Україну показавши другий результат у змаганні. 

Стипендіальна програма «ЗАВТРА.UA» для студентів ХНЕУ ім. С. КузнецяВітаємо з перемогою Дарину Погрібняк

Вітаємо з перемогою у 9-му Конкурсі Стипендіальної програми «ЗАВТРА.UA» Фонду В. Пінчука студентку ХНЕУ ім. С. Кузнеця, яка навчається за магістерською програмою кафедри бухобліку "Бухгалтерський облік в управлінні суб'єктами господарювання" Погрібняк Дарину Сергіївну. Дарина Сергіївна посіла 39 місце в загальному рейтингу серед 1244 учасників у 2014/2015 р. Бажаємо подальших творчих успіхів!

Перемога у конкурсі дипломних робіт з обліку і оподаткуванняВітаємо Маргариту Собакар з перемогою в конкурсі дипломних робіт

Вітаємо випускницю магістерської програми кафедри Маргарита Собакар з перемогою у Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт, який проводився на базі Житомирського державного технологічного університету. В конкурсі приймало участь 71 магістерська робота із 39 закладів освіти України. Бажаємо Маргариті подальши творчих успіхів та скорішого отримання диплома доктора філософії з обліку і оподаткування.  

Вітаємо студентів кафедри бухгалтерського обліку з перемогою на конкурсі дипломних робітВітаємо студентів кафедри з перемогою на конкурсі дипломних робіт

29 листопада 2016 року відбулося засідання Галузевої конкурсної комісії з проведення Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт студентів вищих навчальних закладів освіти зі спеціальності “Облік і оподаткування”. Дипломом І ступеню за освітнім ступінем "бакалавр" нагороджено студентку факультету консалтингу і міжнародного бізнесу Херхадзе Анну Омаріївна. Дипломом ІІ ступень за освітнім ступінем "магістр" - Ніконович Дар'ю Сергіївну. За традицією почесні грамоти студенткам було вречено ректором університету на Конференції трудового колективу 

Перемога ХНЕУ на конкурсі студентських робіт з МСФЗВітаємо переможницю конкурсу студентських науково-практичних робіт з МСФЗ

19 грудня 2015 року відбувся фінал ІІІ конкурсу студентських науково-практичних робіт "Міжнародні стандарти фінансової звітності: світова й національна практика, результати та перспективи". Друге місце посіла студентка  ХНЕУ ім. С. Кузнеця другого року навчання за освітнім ступенем магістр Любов Крута (науковий керівник - к.е.н. доц. Часовнікова Юлія Сергіївна). Вітаємо Любов Сергієвну з перемогою та бажаємо подальших творчих успіхів й здобутків.

Перемога на Всеукраїнській олімпіаді з обліку і аудитуВітаємо з перемогою на Всеукраїнській студентській олімпіаді

19-21 квітня 2017 року в Університеті імені Альфреда Нобеля проходив ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік та аудит» серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації. Студентки, які навчаються за магістерською програмою кафедри "Бухгалтерський облік в управлінні суб'єктами господарювання", Анна Херхадзе та Маргарита Собакар посіли друге місце. За перемогу змагалися близько 140 студентів з 72 вишів з різних регіонів України. Вітаємо з перемогою та бажаємо подальших успіхів.

Вітаємо з зайнятим III місцем у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук за напрямом «Бухгалтерський облік, аналіз та аудит»Вітаємо з перемогою у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт

Вітаємо студентку 4 курса, 2 групи факультету «Консалтинг і міжнародний бізнес» спеціальності 6.030509 "Облік і аудит" ХНЕУ ім. С. Кузнеця Зіміну Альону з зайнятим III місцем у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук за напрямом «Бухгалтерський облік, аналіз та аудит» (науковий керівник – завідувач кафедри контролю і аудиту, к.е.н., проф. Дікань Л. В.). II тур Всеукраїнського конкурсу проводився 24 березня 2017 року у Київському національному торгівельно-економічному університеті. 

Вітаємо з перемогою у Всеукраїнському конкурсу наукових робітВітаємо з перемогою у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт

Колектив кафедри обліку і бізнес-консалтингу ХНЕУ ім. С. Кузнця вітає Бондареву Марину Олександрівну, яка навчається на першому курсі магістратури факультету Консалтингу та міжнародного бізнесу за освітньої програмою «Облік і аудит», з перемогою.
Марина Олександрівна посіла третє місце у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Облік та оподаткування». Бажаємо міцного здоров’я, натхнення та подальших перемог на життєвому шляху! 

Перемога в олімпіаді з управлінського облікуВітаємо з перемогою у олімпіаді з управлінського обліку

Вітаємо Емілію Лисенко з перемогою у II етапі Всеукраїнській студентській олімпіаді з дисципліни «Управлінський облік», яка проводилася на базі Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» 15-17 травня 2019 р. Для участі в олімпіаді зареєструвалося 147 осіб з 51 закладу вищої освіти. Емілія успішно виконала конкурсні завдання та отримала диплом II ступеню. Бажаємо подальших успіхів та максимальної реалізації творчого потенціалу 

Вітаємо з успішною участю у турнірі з МСФЗ від PwCВітаємо з успішною участю у турнірі з МСФЗ від PwC

Студенти та аспірантка кафедри обліку і бізнес-консалтингу прийняли участь у 4-тому Турнірі з Міжнародних стандартів фінансової звітності, організованому міжнародною консалтинговою групою PricewaterhouseCoopers. У Турнірі прийняло участь  160 студентів та випускників з 20 ЗВО України. За результатами тесту на обробку числової інформації команда «BrainStorm» ХНЕУ ім. С. Кузнеця увійшла до числа 15 команд – учасників фінальної частини Турніру, де посіла 2 місце. Учасники команди отримали можливість долучитися до відділу аудиту PwC за скороченою процедурою

Вітаємо з успішним проходженням бізнес-гри від CIMA

Вітаємо з успішним проходженням бізнес-гри від CIMA

Вітаємо студенток, які навчаються за магістерською програмою кафедри обліку і бізнес-консалтингу ХНЕУ ім. С. Кузнеця в англомовній групі, з успішним проходженням бізнес-гри від CIMA. Заснована на матеріалах компанії Макінтош Грант (Україна) бізнес-гра моделює реальні проблеми, що постають перед сучасним бізнесом. Валентина Ніколаєнко, Ганна Соловйова та Валерія Маточкіна продемонстрували розуміння бізнес-процесів та сформованість компетеностей з маркетингу, фінансового та управлінського обліку, ризик-менеджменту, фінансів тощо.

Вітаємо старшого викладача кафедри бухгалтерського обліку І.П. Дзьобку з захистом кандидатської дисертаціїВітаємо старшого викладача кафедри бухгалтерського обліку
І.П. Дзьобку з захистом кандидатської дисертації

8 липня 2015 року відбувся захист захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук старшого викладача кафедри бухгалтерського облікуДзьобко Ірини Петрівни, виконаної на тему "Управління потоковими процесами підприємства на основі логістичного підходу" (науковий керівник - декан факультету "Облік і аудит", професор Г.Ф. Азаренков) за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами. Вітаємо Ірину Петрівну з успішним захистом дисертації та бажаємо подальших творчих успіхів. 

Захис дисертації Пасічни Інни ЮріївниВітаємо старшого викладача кафедри бухгалтерського обліку І.Ю. Пасічник з присудженням наукового ступеня

Наказом Міністерства Освіти і науки України №1166 від 29.09.2016 року старшому викладачу кафедри бухгалтерського обліку Пасічник Інні Юріїввні присуджено науковий ступінь кандидата економічних наук. Інна Юріївна 30 червня 2016 року успішно захистила дисертацію на тему "Управління конкурентоспроможністю продукції на основі маркетингової стратегії" за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності). Науковий керівник - Пилипенко Андрій Анатолійович.

Вітаємо з отриманням вченого звання доцентаВітаємо Волошан Ірину Генадіївну з отриманням вченого звання доцента

Вітаємо Волошан Ірину Геннадіївну з отрманням вченого звання доцента. Атестат доцента за традицією було урочисто вручено ректором Харківського національного економічного універиситета імені Семена Кузнеця під час проведення конференції трудового колективу. 
Бажаємо Ірині Геннадіївні подальших творчих успіхів й здобутків.

«Захист кандидатської дисертації Литвиненко Аліни Олександрівни

Вітаємо старшого викладача кафедри бухгалтерського обліку А. О. Литвиненко з захистом кандидатської дисертації

19 лютого 2015 року відбувся захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук старшого викладача кафедри бухгалтерського обліку Литвиненко Аліни Олександрівни. Вітаємо Аліну Олександрівну з успішним захистом дисертації та затвердженням рішення спеціалізованої вченої ради Д.64.055.01 Атестаційною колегією МОН 28 квітня 2015 року. 

Перемога у Всеукраїнському конкурсі дипломних робітВітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт

19 грудня 2017 р. на базі Житомирського державного технологічного університету відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт студентів вищих навчальних закладів освіти зі спеціальності “Облік і оподаткування”.Вітаємо студентів факультате консалтингу і міжнародного бізнесу з перемогою у конкурсі: Євгенію Вернигор - з першим місцем за освітнім ступенем магістр та Лідію Єнь з другим місцем за освітнім ступенем бакалавр. В конкурсі взяли участь 25 бакалаврських робіт і 71 магістерська робота з 39 вищих навчальних закладів України. 

Турнір зі стратегічного менеджментуВітаємо призерів ІІІ міжфакультетського турніру зі стратегічного менеджменту

Вітаємо команду «Felicità» - збірну кафедри бухгалтерського обліку, яка зайняла ІІІ місце на ІІІ міжфакультетському турнірі зі стратегічного менеджменту, що представляв собою управління економічними процесами на підприємстві й у ринковому середовищі на базі бізнес-симуляції ViAL+, яка повністю відтворює ринкове середовище. Цей захід було організовано Харківським національним економічним університетом ім. С. Кузнеця і Компанією Інтелектуальних Технологій.

Вітаємо професора кафедри бухгалтерського обліку С.В. Лабунську з захистом докторської дисертаціїВітаємо професора кафедри бухгалтерського обліку
С.В. Лабунську з захистом докторської дисертації

8 червня 2015 року відбувся захист захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук професора кафедри бухгалтерського обліку Лабунської Світлани Віталіївни, виконаної на тему "Методологічні засади управління витратами інноваційної діяльності підприємства: аспекти економічної безпеки". Вітаємо Світлану Віталіївну з успішним захистом дисертації та бажаємо подальших творчих успіхів. 

Вітаємо А.В. Тирінова з захистом кандидатської дисертаціїВітаємо старшого викладача кафедри бухгалтерського обліку А.В. Тирінова з захистом кандидатської дисертації

19 листопада 2015 року відбувся захист захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук старшого викладача кафедри бухгалтерського обліку Тирінова Андрія Вікторовича, виконаної на тему "Формування механізму підвищення ефективності діяльності промислового підприємства". Вітаємо Андрія Вікторовича з успішним захистом дисертації. 

Вітаємо старшого викладача кафедри бухгалтерського обліку Д.І. Цибулько з захистом кандидатської дисертаціїВітаємо старшого викладача кафедри бухгалтерського обліку
Д.І. Цибулько з захистом кандидатської дисертації

5 червня 2015 року відбувся захист захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук старшого викладача кафедри бухгалтерського обліку Цибулько Дмитра Івановича, виконаної на тему "Організаційно–економічне забезпечення технічного переозброєння промислових підприємств". Вітаємо Дмитра Івановича з успішним захистом дисертації. 

Вітаємо доцента Литвиненко Аліну ОлександрівнуВітання викладачам кафедри бухгалтерського обліку

27 грудня 2017 року на конференції трудового колективу Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця відбулися урочистості щодо нагородження кращих викладачів університету. За доброю традицією ректор університету Володимир Степанович Пономаренко вручив атестат доцента Литвиненко Аліні Олександрівні. Також почесною грамотою департаменту освіти Харківської міської ради було нагороджено завідувача кафедри бухгалтерського обліку Пилипенко Андрія Анатолійовича. Щиро вітаємо та бажаємо великих творчих успіхів!

Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Облік і аудит» у 2015 роціВсеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності
«Облік і аудит» у 2014/2015 навчальному році

13-15 травня 2015 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і аудит» серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації. В олімпіаді брали участь 120 студентів із 63 провідних вищих навчальних закладів України. ХНЕУ ім. С. Кузнеця представляли студентки 1 року навчання за освітнім ступенем «магістр» Хомюк Анна та Крута Любов.   

День 1С:Кар'єри в ХНЕУ ім. С. КузнецяДень 1С:Кар'єри в ХНЕУ ім. С. Кузнеця

19 листопада 2015 року на базі Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця та за підтримки відділу працевлаштування університету було проведено день 1С:Кар'єри. На даному заході були присутні й студенти факультету Консалтингу та міжнародного бізнесу, які навчаються за магістерською програмою кафедри "Бухгалтерський облік в управлінні суб'єктами господарювання". 

День відкритих дверей у ХНЕУ ім. С. Кузнеця. Облік і оподаткування. Облік і аудитДень відкритих дверей у ХНЕУ ім. С. Кузнеця

14 листопада 2015 р. в ХНЕУ ім. С. Кузнеця пройшов день відкритих дверей. Майбутні абітурієнти мали змогу ознайомитися з новими правилами прийому, попілкуватися з керівництвом університету та факультетів, досвідчитись у високому професійному рівні професорсько-викладацького складу тощо. В проведенні заходу активну участь приймали й викладачі кафедри бухгалтерського обліку, які представляли спеціальність 071 "Облік і оподаткування" та спеціалізацію (освітньо-професійну програму) "Облік і аудит". 

День відкритих дверей ХНЕУ ім. С. КузнецяДень відкритих дверей ХНЕУ ім. С. Кузнеця

23 квітня 2016 р. в Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця пройшов день відкритих дверей. Метою заходу було ознайомлення потенційних абітурієнтів з перевагами навчання в університеті та допомога у виборі шляху для майбутнього кар'єрного зростання. Представники кафедри бухгалтерського обліку презентували спеціалізацію «Облік і аудит» спеціальносі 071 «Облік і оподаткування», яка пропонується потенційним абітурієнтам. Також докладно роповідали про магістерську програму кафедри.

День відкритих дверей факультету обліку, консалтингу та міжнародного бізнесуДень відкритих дверей факульетету "Консалтинг і міжнародний бізнес"

25 лютого 2017 року відбувся день відкритиї дверей факультету консалтингу та міжнародного бізнесу. В програмі було представлено умови вступу до університету в 2017 році та детально охарактеризовано спеціальності факультету, у тому числі спеціальність "Облік і оподаткування" (спеціалізацію "Облік і аудит"). Всі бажаючі малі змогу відвідати екскурсію університетом та поспілкуватися з викладачами й студентами. 

ХНЕУ, облік і аудит, облік і оподаткування, день відкритих дверейДень відкритих дверей в ХНЕУ ім. С. Кузнеця 

5 листопада 2016 року в ХНЕУ ім. С. Кузнеця відбувся «День відкритих дверей». Абітурієнти та їх батьки мали можливість ближче познайомитися з діяльністю університету і його досягненнями. На зустрічі були присутні понад 1000 учнів загальноосвітніх закладів м. Харкова та області, їх батьки. До Програми заходу було включено: правила прийому до університету у 2017 році; презентації спеціальностей; зустріч з професорсько-викладацьким складом університету; знайомство з кафедрами, інформаційно-обчислювальним центром, бібліотекою тощо.

Дні відкритих дверей факультету та університетуДні відкритих дверей факультету та університету

11 листопада 2017 року пройшов день відкритих дверей факультету Консалтингу й міжнародного бізнесу, а 18 листопаду 2017 року відбувся день відкритих дверей ХНЕУ ім. С. Кузнеця. Під час дня відкритих дверей абітурієнти ознайомились з особливостями навчання на факультеті та дізналися про навчання за освітньою програмою "Облік і аудит" та про переваги нових програм підготовки бакалавра "Фінансово-економічна безпека" та "Бізнес-консалтинг", які акредитовані Привелійованим інститутом управлінських бухгалтерів (CIMA, Великобританія).

Екскурсія для студентів кафедри бухгалтерського обліку ХНЕУЕкскурсії до пивзаводу "Рогань"

18.09.2015р та 23.09.2015 р. для студентів, які навчаються за напрямом підготовки "облік і аудит", адміністрацією факультету консалтингу та міжнародного бізнесу було влаштовано ексукрсію до пивзаводу "Рогань". В ході екскурсії студенти ознайомилися з діяльністю підприємства, організацією і технологією процесу виробництва продукції, соціальними програмами компанії, отримали уявлення про специфіку роботи мультинаціональної компанії.

Екскурсія для школярів до ХНЕУ ім. С. Кузнеця Екскурсія для школярів

27 жовтня 2015 р. під час осінніх канікул учні харківських шкіл під керівництвом викладача кафедри бухгалтерського обліку О.В. Шушлякової відвідали Харківський національний економічний університет ім. С. Кузнеця. У ході екскурсії учні ознайомилися з діяльністю університету та факультету «Консалтингу і міжнародного бізнесу». Шановні абітурієнти! Чекаємо вас у будь-який робочий час на кафедрі бухгалтерского обліку ХНЕУ ім. С. Кузнеця для отримання відповідєй на свої питання та знайомства з викладачами. Ласкаво просимо!

Go to top
(C) Кафедра обліку і бізнес-консалтингу ХНЕУ ім. С. Кузнеця
Яндекс.Метрика